MATEŘSKÁ ŠKOLA TOVÁRNÍ BEROUN

zpět na úvod  O škole  Úřední deska  Foto  Akce  Třídy  Časopis  Ekoškola  Jídelníček

foto budovy mš

Zahrada

2020 - 2021

Školka dostala nový kabátek a byly nainstalovány fotovoltaické panely pro úsporu energie. Zahrada se vzrostlými vrbovými tunely, pískovým kutištěm pro práci se dřevem a dalšími novými prvky. Zahrada u Lentilek s krycí střechou a herními prvky.
MŠ 2021 - více pohledů

Maskot školky skřítek Ekolínek a kamenný koutek u Lentilek.

2016

Záhonky před vchodem do MŠ na pěstování zeleniny a květin, bylinková zahrádka a nové houpačky na 1. zahradě a akátový balanční chodník Robinia na 2. zahradě. Financováno z dotace na projekt Ekoškola.

2014

Vybudování 2. zahrady s herními prvky a kopečkem na zimní bobování, zbrusu nové dopravní hřiště a prolézačka housenka.

Proběhla výměna oken v celé školce

2011

Nová herní sestava firmy Makra, sudy na zásobu vody na zalévání a domeček na hračky s pracovním ponkem na řezání, zatloukání a vyrábění.

2010

Zabudován nový kolotoč, kameniště na hraní s jezírkem pro ptáčky a ekokoutek Poznej stromy.

2008

Mašinka pro děti, pohyblivý žebřík, pohled na pískoviště z patra školky, tabule na kreslení.